Strona główna » Regulamin » Informacja o produkcie

Szanowni Klienci,

Biżuteria, którą możecie zakupić na tej stronie internetowej jest produktem najwyższej jakości, wykonanym w polskim zakładzie złotniczym i oznaczonym odpowiednią próbą. 

Większość biżuterii jest wykonana ze srebra próby 925. Część produktów jest dodatkowo pozłocona.

Oznacza to, że produkt pokryty zostaje 24-karatowym złotem. Każdy element pokrywany jest dwoma warstwami złota, podkładową i końcową, przez co powłoka jest trwalsza.

Dokonując zakupu należy mieć jednak świadomość, że wszystkie powłoki galwaniczne – takie jak złocenie, czy rodowanie są ścieralne. Cienka powłoka nałożonego metalu – złota – podczas codziennego użytkowania może się przecierać.  Najbardziej narażone na ścieranie są elementy ruchome w gotowej biżuterii np. kółka, zapięcia czy elementy wiszące.

TRAKTUJ SWOJĄ BIŻUTERIĘ Z MIŁOŚCIĄ   Gdy jej nie nosisz, przechowuj w szczelnych pudełeczkach lub szkatułkach. Każda biżuteria ze srebra nie przepada za wilgocią, kąpielami, kontaktem z kosmetykami. Dzięki odpowiedniej dbałości o Twoje nowe błyskotki, będziesz mogła długo cieszyć się ich pięknym wyglądem.

Czas trwałości powłoki – złocenia – uzależniony jest wyłącznie od sposobu użytkowania biżuterii  i nie podlega reklamacjom.