Produkty dla dzieci, Współpraca

Wyniki konkursu z ekoMaluchem

Kochani, nasz konkurs ze sklepem ekoMaluch dobiegł końca już kilka dni temu, Wasze prace były inspirujące i kreatywne. Serdecznie Wam dziękujemy za udział! Galerię konkursową można obejrzeć tutaj.

Oficjalne wyniki zostały ogłoszone wczoraj na fan page, pozostaje mi więc zamieścić cytat z tekstu Pani Agaty z ekoMalucha:
„Kochani!
 
Na początku bardzo Wam dziękuję. Dziękuję Wam za to, że jest w Was tyle wrażliwości. Wasza kreatywność wzruszała mnie do granic możliwości. Dzięki takim konkursom widzę, że eko świadomych jest coraz więcej. Mądrze wychowujecie swoje dzieci, bo wspólnie spędzacie z nimi bezcenny czas, uczycie empatii i szacunku. Za to właśnie Wam dziękuję (…) Tym czasem dochodzimy do meritum. Uwielbiam organizować konkursy ale zawsze mam problem z wyłonieniem zwycięzcy. Wszystkie nadesłane prace są niepowtarzalne, bardzo wartościowe i przepełnione miłością. Ale główne nagrody są tylko 3.
Postanowiłyśmy wyróżnić:1. Natalię Adamczyk
za głęboki wzruszający przekaz, trzymajcie się kochani, jesteśmy z Wami sercem!

2. Magdalenę Walecką
za wartościowe wskazówki wraz z pięknym kolażem zdjęć.

3. Ryfka Dormante
za poczucie humoru!”

Tyle od pani Agaty z ekoMalucha. Już po powyższych cytatach możecie się domyślić jak miłą i serdeczną jest osobą. Współpracowało nam się bardzo sympatycznie – za co serdecznie dziękuję!!
Gratulacje dla Zwyciężczyń i podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie! Nagrody zostały rozdane, a dodatkowo wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają na maila jednorazowy 10% kupon rabatowy na zakupy w sklepie ekoMaluch.plUwaga kupon ważny jest do 14 lutego 2014 r. Zapraszamy na zakupy:)
 

 

poprzedni wpis następny wpis

Przeczytaj koniecznie

2 komentarze

  • Reply Agusiek 26/01/2014 at 22:31

    Gratulacje :)

  • Reply Kaps Love 29/01/2014 at 13:01

    Wielkie gratulacje:) Super konkurs i super nagrody, że też ja go przegapiłam kurcze:)

  • Napisz, co o tym sądzisz

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.