Wyniki Konkursu! Maty edukacyjne pojadą do….

Kochani, konkurs był niesamowity, uczestnicy wręcz zawalili nas e-mailami, zgłoszeniami na Facebooku oraz na blogu. 161 zgłoszeń!! Słownie sto sześćdziesiąt jeden – to naprawdę bardzo dużo. Serdecznie dziękuję Wam za udział, w imieniu własnym oraz sponsorów – firmy Britton i sklepu Pippin Baby.

3521Sami się domyślacie, że wyłonienie pięciu zwycięzców było dla nas dużym orzechem do zgryzienia. Losowanie staromodnych karteczek nie wchodziło w rachubę (161 karteczek?), użyliśmy więc serwisu Random.org, by losowanie było uczciwe i przejrzyste.

Procedura była następująca. Najpierw administrator zgłoszeń (czyli ja) uzupełnił listę ostatnimi nazwiskami mniej więcej o północy z 10 na 11 sierpnia, a następnie wysłał pełną listę uczestników do obu sponsorów. Każdy uczestnik posiadał swój własny numer (od 1 do 161), który odpowiadał kolejności, w jakiej zapisywałam zgłoszenia z Facebooka, skrzynki emailowej i bloga. A więc przed losowaniem lista była dostępna dla przedstawicieli firmy Britton oraz sklepu Pippin Baby. Następnie (a konkretnie to dzisiaj o godzinie 15.01:) nastąpiło losowanie 5 liczb za pośrednictwem systemu Random.org.

Bez-C2-A0tytu-C5-82u Konkurs-wyniki

Maty edukacyjne pojadą do następujących osób:

Katarzyna Moskała Czernek
Małgosia Mrówczyńska
Agnieszka Insińska
Paulina Jatczak
Aleksandra Winiarska

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!!!

3533 kola-25C5-25BC

 
 

10 comments

  1. Ruby Soho says:

    Uwaga Małgosia Mrówczyńska i Paulina Jatczak! Napisałam do Was na FB, bo nie zostawiłyście kontaktowego adresu e-mail! Proszę o szybki kontakt w sprawie wysyłki:)Agnieszkę Insińską również proszę o odzew – email z prośbą o adres już poszedł:))

  2. Ruby Soho says:

    Bardzo szybko się uwinęliśmy, wszystkie adresy Zwyciężczyń posłałam już e-mailem do moich przemiłych współpracowników z Britton i Pippin Baby. Niebawem spodziewajcie się informacji o wysyłce Waszych nowych mat edukacyjnych :)) Jak ja lubię przekazywać takie miłe wiadomości:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.