Ufffff

Przeżyliśmy jakoś gorączkę przygotowań i przeżyliśmy też obie imprezy urodzinowe! Tak, bo Młody swe urodziny obchodził dwukrotnie. Najpierw w towarzystwie dziadków i najbliższej rodziny, w spokojnej przewidywalnej atmosferze, z uroczym tortem upieczonym przez rodziców.

IMGP4688 IMGP4708 IMGP4714 IMGP4720 IMGP4728 IMGP4758-13- IMGP4758-32-

Druga impreza to był z kolei prawdziwy żywioł. W ostatnią sobotę zjawiła się u nas cała gromadka gości zaproszonych przez Młodego. A zaprosił całkiem sporo kumpli, a jak wiadomo z każdym z nich przybyła dwójka rodziców – było nas więc w sumie prawie dwadzieścia osób! Fajnie było zobaczyć tyle znajomych twarzy – naszych przyjaciół – głównie ze studiów – i ich potomstwo. W towarzystwie znalazły się również dzieci nienarodzone:) To była prawdziwa sielanka oglądać gromadkę maluchów śmigającą po placu z konewkami, autkami, taczkami. Każdy dzieciak był w swoim własnym świecie, a mimo to zaskakująco dobrze się wszyscy dogadywali.

IMGP4831 IMGP4847 IMGP4854 IMGP4883 IMGP4896

Teraz odpoczywamy po tym pracowitym weekendzie, a zwłaszcza po wyzwaniu, jakim było zapewnienie noclegu dużej części uczestników :) Powiem tylko, że był totalny chaos, ale jednocześnie było naprawdę cudownie i długo będziemy wspominali tą imprezę :)))
IMGP4982

15 comments

 1. Mamiczka says:

  Wszystkiego dobrego! :))
  Tort wyglądał super.
  A jak się u Was sprawdza tunel? Bo u nas na razie powędrował do szafy. Maluch w połowie chciał wstawać i tylko problem był.

 2. Olga says:

  jaki motyl! przepiękny! ślinka leci :)) fajnie, że impreza udana, dwie imprezy udane chciałam powiedzieć :) przesyłam życzenia, sto lat, sto lat! :)

  PS dostałam dziś przesyłkę, bardzo dziękuję :) niespodzianka bardzo ucieszyła zasmarkaną i rozgorączkowaną Ewkę :)

  • Ruby Soho says:

   Dzięki za zaproszenie, chętnie zajrzę. Co do imprezy, to najstarszy dzieciak był w wieku 3 lat, więc tak – rodzice przyszli razem z nimi, inaczej byśmy mieli żłobek zamiast imprezy:)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.