Lipcowo – owocowo :)

Uwielbiam takie dni, które płyną nam leniwie pod upalnym słońcem. Obżeramy się wszystkimi darami lata. Ostatnie truskawy, mnogość czereśni. Wreszcie dobre arbuzy, maliny, jagody. Szalejemy. A maluch wraz z nami. Odkrywa po kolei nowe smaki owoców.. i niemal wszystkie uwielbia:) coraz trudniej doprać będzie ubranka… cóż!

IMGP5369 IMGP5372 lipiecccc1Gdy Młody ucina sobie popołudniową drzemkę raczymy się też lodami na balkonie:))
IMGP5382 lipieccccAlbo arbuzowym koktajlem z kruszonym lodem, który zainspirował post na Bebe & Co.
IMGP5402 IMGP5412 lipiecccc2A gdy wczoraj kąpałam Młodego mój niezrównany Małż popełnił takie oto rogale wypełnione po brzegi jagodami i truskawkami.
DSC_3293 DSC_3294 DSC_3299 DSC_3300Co poza tym? Tęsknię za wakacjami, za wyprawą w nieznane. Ejże, nie musi być bardzo nieznane, nawet głupi wyjazd nad Bałtyk mi się marzy – wizja Młodego w wielkiej euforii, kopiącego w gigantycznej plażowej piaskownicy.. Ech..

No ale wakacji nie będzie. W tym roku musimy odpuścić. Zamiast tego bujamy się po okolicznych parkach i skwerach w każdej wolnej chwili. Wpadamy nad pobliskie jeziorko tudzież nad zalew, by wśród grillujących w slipach jegomościów, opalonych na buraczka, by na plaży brudnopiaskowej wśród wrzeszczącej dzieciarni i przy prowizorycznej budce z hot-dogiem poczuć chociaż na chwilę cień wakacyjnego klimatu.

8 comments

  1. anluna says:

    Ładnie tam nad jeziorem. My też na razie zadowalamy się takimi wypadami i czasem spędzonym w ogrodzie przy lodach i owocach. U nas hitem są ostatnio porzeczki i poziomki rosnące pod płotem :)

  2. MM says:

    nie martw się,,, nie tylko Wy odpuszczacie w tym roku wakacje
    u nas też pod znakiem zapytania

    Zapraszam do mnie na konkurs na najlepszą stylizację dziecięcą z wykorzystaniem polskich ubranek. Atrakcyjne nagrody!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.