Kuchenka dla dziecka DIY z Ikei

Dziś  będzie o kuchence dzieciaków. Stołek Bekvam, który posłużył nam za bazę, to istna legenda. Zobaczcie jaki to uniwersalny mebelek (tutaj), jak świetnie nadaje się do przerabiania, przycinania do potrzeb gospodarzy.

Nasz stołek był.. stołkiem od pięciu lat, jedyne co z nim zrobiłam po zakupie, to przemalowanie na kolor ceglasto-czerwony. Od niedawna udawał dziecięcą kuchnię, ale odkąd dodaliśmy mu kilka charakterystycznych gadżetów stanowi kuchenkę pełną gębą. I to z piekarnikiem!

Zainspirowałam się tymi zdjęciami, więc nie piszcie że takam kreatywna i pomysłowa – wszak podobieństwo do powyższej kuchenki widać gołym okiem:). Oczywiście to jeszcze nie koniec naszych kuchennych metamorfoz, w długofalowych planach mamy szafkę ścienną Bekvam, jakiś zlew by się też przydał.. W końcu takie miejsce zabaw to już na kilka lat – dla dwójki dzieci, więc ma być porządnie zrobione. A wracając do tej konkretnej kuchenki to, by ją zrobić potrzebujemy:
Stołek BekvamKoszyk ObservatorWieszaki LosjonPodstawki Panna. Ponieważ stołek już mieliśmy koszt całego przedsięwzięcia zamknął się w astronomicznej kwocie 40 złotych. A efekt? Zobaczcie sami:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.