Król jest jeden!

„To jest autko Młodego (tu pada imię mówiącego te słowa)! To jest autko Młodego!!!” – powtarza maluch. Bo musicie wiedzieć, że ostatnio nieustannie gada, powtarza te same zdania, aż rodzicom puchną mózgi. W różnych skalach, innym tonem – wysokim głosem, niskim głosem, przedrzeźniającym głosem. To samo zdanie na wiele sposobów. Tak dla pewności.

„To jest autko Młodegooooooo!!!!”– kontynuuje syn –  „TEGO Młodego!!” – dodaje jeszcze na wszelki wypadek. „Tego Młodego?” – podchwytuje mama. – „Jesteś pewien, że tego? Może jakiegoś innego?” – dopytuje.

Maluch myśli. Przetwarza. Kombinuje. Aż wreszcie artykuuje swoje przemyślenie: „NIE MA INNEGO!! Nie ma innego M.!!!!” I od tej pory niemal codziennie słyszymy, że nie ma innego Młodego. Wiadomo – król jest jeden :).

Na wakacjach jesteśmy. Dają nam jeść, w wolnych chwilach pływamy w basenie, strumyk szemrze za oknem, piękne złote liście koją zszargane nerwy podczas spacerów w Parku Zdrojowym, w planach jakiś masaż, jakieś wellnesy i spa. Czegóż więcej chcieć!? (poza Santorini, cykadami na Cykladach lub leżakiem na Sardynii). Jestem szczęśliwa, co nie znaczy, że jest lekko z naszymi dzieciakami. Na basen wymykamy się na zmiany, rankami. Wieczorami często padamy zamiast korzystać z wolności. Teraz, gdy piszę te słowa, Kropka leży na dywanie w piżamce i obgryza butelkę z wodą mineralną, a Młody dosypia w pozycji, jakby za chwilę miał spaść z łóżka. Cóóóóż. Już chyba nie wyobrażam sobie innych wakacji :).

Zdjęcia jeszcze z domu.I mama w stylówie podróżnej na tle garderoby (ze śmiesznie odrastającymi po ciąży włosami. Mamy wiedzą o co chodzi:)
Pozdrawiam wakacyjnie:)
Ruby Soho

8 comments

  1. Pola says:

    Wakacjujący w czerwcu zazdroszczą z całych sił wakacjującym w październiku… Korzystajcie:)
    I widzę moją ulubiona książkę Murakamiego:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.