Styl życia

Come Back Home

No i wróciłam :) Wakacje były cudowne, chociaż miejsce nie zmieniło się na lepsze, ani pogoda niestety! Za to tłumy nie widzianych od lat znajomych, szalone nocne życie, zakupy, wzruszenia, totalny chaos. Wspaniale było na chwilę zamienić się w dawną siebie – niezależną i dynamiczną dziewczynę.

Tylko na chwilę, lecz  pewnie da mi to dużo energii na dobrych kilka miesięcy. A jak wiadomo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko:) Wakacje trwały tylko 4 dni, więc cały czas coś się działo, nie było czasu na spanie, ani odpoczynek.
Może dzięki temu zniosłam rozstanie z Maluchem zaskakująco dobrze. A po powrocie zastałam taki oto obrazek. Czyste mieszkanie, najedzony, uśmiechnięty i ładnie ubrany Młody, a jego Tatuś właśnie szykował rosół dla lekko zachrypniętej i skacowanej żony, która miała poranny lot tuż po imprezie:) Taki mąż to prawdziwy skarb! Maluch dał sobie świetnie radę beze mnie. Trochę narzekał przy wieczornych karmieniach, ale poza tym zniósł nową sytuację z dużym optymizmem. Lecę, bo piękny śnieg na zewnątrz, wsiadamy w auto i pędzimy odwiedzić rodzinkę w górach. Tym razem całą naszą trójką:)
poprzedni wpis następny wpis

Przeczytaj koniecznie

5 komentarzy

 • Reply Mamiczka 27/01/2013 at 09:50

  Cieszę się, że wypad się udał!

 • Reply anluna 27/01/2013 at 12:36

  No no… Taki maz to rzeczywiście skarb. Jestem pełna uznania dla niego, bo mój nie odróżnia śpiochów od bodow do tej pory. A kiedy zostaje sam z dziećmi, o sprzątaniu czy gotowaniu nie ma nawet mowy.
  A wyjazdu zazdroszczę!

  • Reply Ruby Soho 27/01/2013 at 21:34

   trafił mi się chyba jakiś unikatowy model męża :) czasem mam wrażenie, że lepiej daje sobie radę z tym wszystkim niż ja:)

 • Reply sajdi 29/01/2013 at 08:34

  Rozstania są ciężkie… nie ma co, ale potrzebne! I maluch troszkę zatęskni i mama naładuje baterie. Nas teraz czeka 4 dniowe rozstanie, ale Jaś z dziadkami zostaje a to już inna bajka… jak się wraca to trzeba takie rozpieszczone dziecko troszkę do ładu doprowadzić :P

  pozdrawiam ciepło!

 • Napisz, co o tym sądzisz

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.