B DAY!

Dzisiejszy poranek był nasz. Wprawdzie trzeba by szykować imprezę, sprzątać/piec/gotować.. ale chwilowo po prostu cieszyliśmy się sobą, podczas gdy tata odsypiał nockę a Kropka odsypiała.. chyba spanie. Urodziłam go dokładnie 2 lata temu z rana. I taka jestem dumna.. i z niego i z siebie, z tego, że daliśmy jakoś wspólnie radę.

Siedzieliśmy więc dzisiaj razem, ja wspominałam z rozrzewnieniem nasze pierwsze wspólne chwile, on.. chyba nie, choć na pytanie czy pamięta poród odparł kiedyś z pełną powagą, że ‚taak!’.  Siedzieliśmy tak i oglądaliśmy album ze zdjęciami, a ja tłumaczyłam mu, że był kiedyś w brzuszku, a potem z niego wyskoczył i był bardzo malutki. Jeszcze mniejszy od siostrzyczki! Oglądaliśmy fotki mamy z brzuchem, a na następnej stronie? „Hoooppp!” – krzyczy maluch z entuzjazmem, co w jego języku oznacza, że się urodził :). Podziwialiśmy małą osóbkę na zdjęciach i patrzyliśmy ze zdumieniem jak bardzo przez te dwa lata zmniejszyły się wszystkie zabawki..
IMGP6178 IMGP6179 IMGP6181A potem jeszcze wyciągnęłam z szafy mini-koszulkę należącą kiedyś do mini dwu-miesięcznego Młodego, by zilustrować zmiany w gabarytach. Mimo usilnych prób koszulki nie udało się założyć.
IMGP6166 IMGP6173 IMGP6200
Teraz u nas panuje duży ruch i zamieszanie, goście, porządki, itepe, na szczęście udało mi się na chwilkę oderwać od prac domowych – Kropka wyraziła chęć na jasne pełne, więc ewakuowałam się do pokoju obok i do blogosfery :) Dobrze jest mieć pretekst! Oficjalne obchody urodzinowe jutro, więc zmykam do pracy, a do zrobienia jeszcze sporo, oj sporo! Pozdrawiamy urodzinowo!
IMGP6122 IMGP6123 IMGP6129

11 comments

 1. Pola says:

  Najlepszego! Niech rośnie zdrowo, uściski!

  Super, że mieliście takie miłe chwile tylko dla siebie, i że takie fajne wspominki sobie zrobiliście.

 2. tynka says:

  wszystkiego dobrego dla Jubilata a dla Rodziców pociechy z Niego każdego dnia :)
  zajawki urodzinowe wyglądają bombowo, czekam na spokojną pourodzinową relację :)
  buziaki dla WAS!

 3. kejt says:

  Właśnie po to zamierzam prowadzić dla córki album pamiątkowy. Pamiętam, że sama uwielbiałam przeglądać taki, który prowadziła moja mama jeszcze w późnej podstawówce:)

 4. M PA says:

  o jak fajnie :) to musi być super oglądać z dzieckiem jego zdjęcia z wcześniejszych lat :) dlatego tak ważne jest to, by robić dużo, duuużo zdjęć :)

 5. Plotkara says:

  Wspaniałe podsumowanie dwóch lat :) Po dzieciach najbardziej widać jak życie nam ucieka :) Moja niunia jest ze mną od 7 miesięcy w brzuszku i już nie mogę się doczekać jak będziemy świętowały Nasze pierwsze urodziny! :) A zdjęcia – są najpiękniejszą pamiątką!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.